Rozpoczęcie roku formacyjnego w nowym składzie

Rozpoczęliśmy kolejny rok formacyjny w zupełnie nowym wydaniu. Od tego roku wszyscy klerycy naszej metropolii, będą formować się i studiować we Wrocławiu.

Już w czwartek 29 września przyjechaliśmy do Domu Ziarna i po pierwszym dniu organizacyjnym (zmiany pokoi, zapoznanie się z nowymi braćmi) zaczęliśmy ten rok od dnia skupienia, który poprowadził dla nas nasz Ojciec duchowny Mariusz Wyrostkiewicz. Natomiast już od poniedziałku zaczęliśmy wykłady i regularny rok formacyjny.

Zobacz galerię zdjęć: Rozpoczęcie roku formacyjnego w nowym składzie




Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu




50-329 Wrocław
pl. Katedralny 14

Google Map

Google Map

071 321 41 71
Pn-Pt 8:00 - 17:00



Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na dni skupienia:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skrzynka intencji:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www

fb

instagram

yt



Nr konta seminaryjnego:
31 1020 5242 0000 2102 0156 6504


Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli odrzucisz użycie plików cookie, witryna może nie działać zgodnie z oczekiwaniami.
Zaakceptuj wszystko
Odrzuć wszystko
Czytaj więcej
Licznik
Licznik wejść na stronę
Akceptuj
Odrzuć
Zapisz