Nasze seminarium odwiedziło dziś parafię pw. św. Bonifacego.
Rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, której przewodniczył ks. Rektor Włodzimierz Wołyniec. On również wygłosił kazanie. Po zakończeniu Mszy rozpoczęliśmy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.

