Inauguracja roku akademickiego 2022/23

Oficjalnie zainaugurowaliśmy rok akademicki 2022/23 na Papieskim Wydziale Teologicznym.

Uroczystości rozpoczęliśmy wspólną modlitwą w archikatedrze. Mszy świętej przewodniczył ks. abp Józef Kupny. Natomiast homilie wygłosił ks. bp Andrzej Siemieniewski - ordynariusz diecezji Legnickiej i profesor naszej uczelni. Mszę koncelebrowali liczni biskupi i księża profesorowie.
Po zakończeniu celebracji udaliśmy się na aulę PWT i tam nowy rektor ks. prof. Sławomir Stasiak, po raz pierwszy zainaugurował rok akademicki. Pierwszy rok studiów magisterskich i doktoranckich złożył swoje ślubowanie, wręczono dyplomy doktorskie i nominacje dla nowych adiunktów. Wykład inauguracyjny wygłosił rektor KUL ks. prof. Mirosław Kalinowski.

Zobacz galerię zdjęć: Inauguracja roku akademickiego 2022/23




Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu




50-329 Wrocław
pl. Katedralny 14

Google Map

Google Map

071 321 41 71
Pn-Pt 8:00 - 17:00



Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na dni skupienia:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skrzynka intencji:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www

fb

instagram

yt



Nr konta seminaryjnego:
31 1020 5242 0000 2102 0156 6504


Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli odrzucisz użycie plików cookie, witryna może nie działać zgodnie z oczekiwaniami.
Zaakceptuj wszystko
Odrzuć wszystko
Czytaj więcej
Licznik
Licznik wejść na stronę
Akceptuj
Odrzuć
Zapisz