Budowanie wspólnoty

Modlitwa o powołania w I czwartek miesiąca.

 W kolejny już I czwartek miesiąca, spotkaliśmy się w naszej wrocławskiej katedrze, by wspólnie modlić się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, pod przewodnictwem Ojca biskupa Jacka Kicińskiego. Po Eucharystii przenieśliśmy się do Seminarium, gdzie czekał na nas poczęstunek, dobra kawa i świadectwo powołania jednego z kleryków. Był to czas budowania wspólnoty, modlitwy i otwartości na Boży plan w naszym życiu.

 

 Zobacz galerię: I Czwartek Miesiąca / Grudzień




Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu




50-329 Wrocław
pl. Katedralny 14

Google Map

Google Map

071 321 41 71
Pn-Pt 8:00 - 17:00



Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na dni skupienia:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skrzynka intencji:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www

fb

instagram

yt



Nr konta seminaryjnego:
31 1020 5242 0000 2102 0156 6504


Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli odrzucisz użycie plików cookie, witryna może nie działać zgodnie z oczekiwaniami.
Zaakceptuj wszystko
Odrzuć wszystko
Czytaj więcej
Licznik
Licznik wejść na stronę
Akceptuj
Odrzuć
Zapisz