Zakończyliśmy fazę grupową Mistrzostw Polski w Siatkówce Wyższych Seminariów Duchownych, zajmując 3 miejsce w grupie! ???
Walczyliśmy z pełnym zaangażowaniem, dając z siebie wszystko na boisku. Każdy mecz był okazją do rywalizacji, ale także braterskiego spotkania z innymi klerykami. Dziękujemy za wsparcie i modlitwę!!! ??
Zobacz galerię: Mistrzostwa Polski w Siatkówce WSD

