Wyjazd do Zakopanego

Od 4 do 6 kwietnia przeżyliśmy niezwykły czas w Białce Tatrzańskiej jako wspólnota Wrocławskiego Seminarium Duchownego.

W sobotę uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w parafialnym kościele w Białce, a potem ruszyliśmy w góry – odwiedziliśmy Tatranská Javorina, Wiktorówki oraz Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej, Królowej Tatr. 

Dotarliśmy też na Gęsią Szyję – niezapomniane widoki i braterska atmosfera dodawały sił na szlaku!

Wieczorem – ognisko, przejazd wozem i wspólna radość.

Niedziela również była pięknym czasem – rozpoczęliśmy ją Eucharystią w kościele parafialnym w Białce Tatrzańskiej, a w drodze powrotnej nawiedziliśmy jeszcze Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Zobacz galerię: Wyjazd do Zakopanego 

 




Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu




50-329 Wrocław
pl. Katedralny 14

Google Map

Google Map

071 321 41 71
Pn-Pt 8:00 - 17:00



Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na dni skupienia:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skrzynka intencji:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www

fb

instagram

yt



Nr konta seminaryjnego:
31 1020 5242 0000 2102 0156 6504


Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli odrzucisz użycie plików cookie, witryna może nie działać zgodnie z oczekiwaniami.
Zaakceptuj wszystko
Odrzuć wszystko
Czytaj więcej
Licznik
Licznik wejść na stronę
Akceptuj
Odrzuć
Zapisz