AKTUALNOŚCI
Slider
Plakat


Rekolekcje - „A wy za kogo mnie uważacie?”

W dniach 25-27 lutego pragniemy bardzo serdecznie zaprosić młodych mężczyzn na rekolekcje do naszego wrocławskiego seminarium. Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia. Jedynym warunkiem, który należy spełniać jest chęć spędzenia szczególnego czasu z Panem Bogiem w tym wyjątkowym miejscu, jakim jest Dom Ziarna. Pomimo, że rekolekcje ze swojej natury mają charakter powołaniowy nie zobowiązują one do zostania księdzem. Mogą być jednak pomocne w rozeznawaniu swojego życiowego powołania. 

Program rekolekcji w dużej mierze pokrywa się z naszym kleryckim planem dnia, aby pokazać jak wygląda życie przygotowujących się do kapłaństwa.  Przewidziane są również specjalne konferencje i punkty modlitewne. Poza modlitwą i przebywaniem z Panem Bogiem, co jest bardzo ważne, chcemy również dać okazję na bycie z drugim człowiekiem - zarówno rekolektantów ze sobą jak i z klerykami. 

 

Podczas rekolekcji „A wy za kogo mnie uważacie?” będziemy się starali pochylić nad osobą Pan Jezusa i wspólnie odkryć kim On jest w naszym życiu. 

 

Zapisać się na rekolekcje oraz uzyskać więcej informacji można pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.